Sosyal Medya Ajansı Ne İş Yapar?

Sosyal medyanın popülerleşmesi ile birlikte kurum ve markalar açısından müşterileri ile doğrudan iletişim ve etkileşim oluşturabilme açısından son derece dinamik ve önemli bir yapı söz konusu olmaya başladı. Bu durum ticari rekabetin sosyal medyaya kadar uzanan bir etki alanına sahip olmasına neden olurken, sosyal medya ajansı bu yeni nesil reklam kanalının ticari işletmeler ve markalar tarafından en verimli şekilde değerlendirilebilmesi noktasında yönlendirici etki oluşturuyor.

Sosyal Medyada Popülariteyi Arttırmaya Yardımcı

Sosyal medyanın sağladığı avantajları kullanmak isteyen pek çok ulusal kurum, işletme ve marka tarafından tercih edilen ve özellikle de Canik Arms ve Kahve Dünyası gibi ulusal markalarla sosyal medya pazarlama ve reklam çalışmaları gerçekleştiren Medya Baba sosyal medya ajansı ile sosyal medyada hızla başarıya ulaşabilmeye yardımcı oluyor. İnternetin en fazla kullanılan sosyal medya platformlarında kendi alanlarında uzman personelleri ilemarka adına Pazar araştırmalarının yapılması, hedef kitleye en etkili ve en verimli şekilde ulaşım yöntemlerinin belirlenmesi ve başarılı sosyal medya reklam uygulamalarının gerçekleştirilmesi gibi alanlarda hizmet çözümleri sunuyor.

24 kişiden oluşa geniş departman yapısı ile Medya Baba sosyal medya ajansı, inovatif dijital sosyal medya reklam çalışmaları ile reklam politikalarını belirliyor ve dijital pazarlamada kurum veya markaların özel planlarını en doğru şekilde hazırlamalarına yardımcı oluyor. Kocaeli merkezli olarak faaliyet gösteren Medya Baba, başta İstanbul ve Ankara gibi şehirler olmak üzere Türkiye’ nin her yerinden çok sayıda müşteriye sahiptir. Ulusal ve yerel ölçekten markaların büyüme hedeflerine destek sağlama ve doğru şekilde yönlendirme noktasında kendi alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibiyle sektöre yeni bir soluk getiriyor. Behance ve pek çok farklı platfromda tasarım ödülleri ile de markaların büyümelerinde en değerli katkıyı doğrudan sağlıyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir