TWİTTERDE TAKİPÇİ KAZANMA    Popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Twitter,  her geçen gün daha çok büyüyerek milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmektedir.  Müzikten teknoloji sektörüne kadar hemen hemen her alanda faaliyet gösterdiğini söyleyebiliriz.  Eğer ki yazdıklarını merak ettiğiniz kişiler varsa onları takip ederek onlar hakkında ki son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.  Bu popüler sosyal medya mecrasını kullananların genel bir isteği bulunmaktadır.  O da twitter takipçi sayısını artırmaktır diyebiliriz.  Böylece yazdıklarınız paylaştıklarınız daha çok kişi tarafından görünebilsin ki internet deyimiyle ‘’Twitter fenomeni’’ olabilirsiniz. Böylelikle sizlerde artık twitter trend topiclerde en ön sırada yerinizi alabilirsiniz.

PEKİ,  TWİTTER’DE NASIL TAKİPÇİ KAZANABİLİRİM?

TAKİP EDENİ TAKİP EDERİM YÖNTEMİ:  Oldukça kolay bir yöntemdir sizi kim takip ediyorsa onu takip edebilirsiniz.  Ya da siz birini takip ediyorsanız o da sizi takip edebilir.  Böylece takipçi sayınız artmış olacaktır. Bunlarda en faydalı olarak sizlere bir diğer konuda twitter retweet yapılarak ta ön plana çıkabilirsiniz.

GÜNDEMİ TAKİP EDEREK:  Twitter’in sol yan tarafında ‘’Gündem’’  bölümü vardır.  Buradan gündemi takip ederek yorumlar atabilirsiniz.  Böylece o yorumları görenler sizi takip edeceklerdir. 

#FF   YAPARAK: Yani,  FridayFollow ,  sizin takip etmiş olduğunuz kişileri  diğer insanlara tavsiye etme anlamına gelir.

BEDAVA TAKİPÇİ ELDE ETMEK:  Çoğunlukla önerilmese de en çok tercih edilen bir yoldur.  Gündem kısmında HT başlıklarına göz attığınız takdirde mutlaka ‘’tıkla’’ ‘’şu kadar takipçi kazan’’ gibi ilanlar görmeniz mümkündür. 

PARAYLA TAKİPÇİ ELDE ETMEK:  Paralı olduğundan dolayı getirisi de o derece fazla olacaktır.  Bir anda yüzlerce takipçiniz olabilir.  Ancak bu yolun ne kadar güvenli olduğu da ayrıca tartışılır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir