2019 Yılında Başlayacak Olan Kore Dizileri

Kore dizilerinin hayranı olan pek çok kişi tarafından 2019 yılında yayınlanacak olan yeni diziler merakla bekleniyor. Birbirinden eğlenceli aşk, dram ve komedi türündeki diziler yeni yılın girmesi ile birlikte birer birer yayınlanmaya başladı. Özellikle türkçe dublajlı kore dizileri yükselişte. İşte 2019 yılında yayınlanmaya başlamış ve yayınlanacak olan kore dizileri:

The Crowned Clown

7 Ocak 2019 tarihinde yayınlanmaya başlayan dizi, hayran kitlesinin ilk bölümleri ile bir hayli mutlu etti. Yeo Jin Goo ve Lee Se Young gibi isimleri bünyesinde barındıran dizi bir soytarının saraydaki maceralarını anlatıyor.

Liver Or Die

9 Ocak 2019 tarihinde yayınlanan dizi ilk bölümleri ile oldukça keyifli bir dizi izlenimi oluşturuyor. Yoo Joon Sang ve Oh Ji Ho gibi oyuncuların yer aldığı dizi hayatını kardeşleri ile ilgilenerek geçiren bir kişinin hikayesini konu alıyor.

Kingdom

25 Ocak’ta başlayan Kingdom dizisi Joseon zamanlarında bir prensin tüm ülkeyi tehdit eden bir yaratığı araması üzererine kurulu bir konuyu içeriyor. Dizinin oyuncuları arasında ise Joo Ji Hoon ve Kim Sang Ho gibi isimler yer alıyor.

Abyss

Başrolünde Park Bo Young’un yer aldığı dizi haziran ayında izleyicisi ile buluşacak. Genç bir avukat ile çirkin bir erkeğin hayatlarının çok büyük bir şekilde değişmesi ise dizini konusunu oluşturuyor.

Ugeumchi

Han Ye Ri, Yoon Shi Yoon ve Jo Jung Suk’un başrollerinde yer alacağı dizinin henüz net bir yayın tarihi yok ancak 2019 yılının sonların doğru yayınlanacağı daha önce bildirilmişti. İki kardeşin yaşanan bir isyan sırasında birbirlerini karşı taraflarda bulması üzerine olayların gelişecektir.

Farming Academy

Lee Min Ji ve Yoon Bomi gibi isimlerin yer alacağı dizi 2019 yılının ilk yarısında yayınlanacak. Profesyonel bir çiftçi olmayı hedefleyen gençlerin başından geçen olayları ve tutkularını konu alan bu yapım yeni yılda en çok beklenen dizilerden biri olma özelliğinde. Dizinin net bir tarihi olmasa da mayıs ya da haziran ayında çıkacağı biliniyor.

Dizilerin yanı sıra hayranlık uyandıran kore filmleri yapımları da gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Sizde kore dizi ve filmleri merak ediyorsanız, sizleri https://www.koremekani.com sitemize bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir