AK Parti’nin Van Adayı Necdet Takva, Camide Seçim Çalışması Yaptı

AK Parti Van Büyükşehir Belediye reis Adayı Necdet Takva, 31 Mart’ta yapılacak mahalli seçimlere baz alinarak siyasi propagandasını camide yaptı.

KÜRTÇE KONUŞTU

Belediye reis adayları 31 Mart’ta yapılacak seçimlere ait çalışmalarını sürdürüyor. Sokağa çıkan belediye başakn adayları, vatandaşlara ulaşarak seçenek propagandalarını yürütüyor. AK Parti’nin Van Aday Takva, çalışma alanı olarak camiyi kullandı. AK Parti’li Takva, seçenek çalışmalarına ait camide yaptığı konuşmada cemaate Kürtçe seslendi.

AK Parti Van Büyükşehir Belediye reis Adayı Necdet Takva

NECDET TAKVA KİMDİR?

Necdet Takva, 1969 seneninde Van’da doğdu. İlk ve ortada öğrenimini Van’ da bitirdikten ardindan Gazi Üniversitesi halk idaresi kismindan mezun oldu. Van Yüzüncü sene Üniversitesi yönetim Bilimleri Dalında çok Lisans derecesi aldı.

Van Ticaret ve endüstri Odası’nda genel Sekreterlik yapan Takva, Van kent Konseyi başta olmak üzere Bir hayli STK’da yer aldı. Van Ticaret ve endüstri Odası yönetim heyeti Başkanlığı’na; ülkemiz Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. genel Kurulunda, Ticaret ve endüstri Odaları Konsey Başkanlığı’na seçildi. Takva Ayrı olarak TOBB Fuarlar Komitesi Üyeliği, örgütlü endüstri Bölgesi Müteşebbis Heyet reis Vekilliği görevlerini de icra etmiştir. Necdet Takva, evli ve dört bebek babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir