Ametist Baykuş Doğal Taş Kolye

 

 

Baykuş motiflerine sahip olan takılar son yılların modası halinde. Genelde de metal üzerinden baykuş şekillerine yer verilmektedir. Bu sayede baykuşun daha dikkat çekici hale gelmesi söz konusudur. Üstelik özel taşların eklenmesi de dikkatlerden kaçmıyor. Örneğin bu yolla ametist baykuş doğal taş kolye tasarlanmıştır. Merak edenlere;

 

  • Metal kolye ortasında ametist taşı mevcut durumda.
  • Taşın ebatları ise 4×2 cm şeklindedir.
  • 12 gram ağırlığı ile kullanışlı olduğu görülüyor.

 

Ağırlık yapmadan kolyeler arasında yerini almıştır. Yani gün boyunca boynunuzda bulundurmanız mümkün. Böylece hem şık hem de spor görünümler elde edebilirsiniz. Nitekim kolye, görünümünden dolayı çok tarza ayak uydurur. Örneğin günlük ya da şık giyim tarzına uygun durumdadır.

 

Radyasyona Karşı Ametist Kolyeler

 

Doğal taş kolye içeriğine göz atanlar şifaları da değerlendirmeye başlayabilir. Çünkü her doğal taşın belli başlı faydaları bulunuyor. Kolyeler sayesinde de tüm bu şifalarını görmeniz mümkün olacaktır. Mesela ametist taşının faydalarından söz etmek gerekirse;

 

-Negatiflik; Temelde negatif duygu ile düşüncelere iyi geldiğini belirtmek gerek. Örneğin negatif enerjinin önüne geçen taşlar arasında. Farklı olarak radyasyona dahi etkisi bulunuyor. Bu olumsuzlukların önüne geçmek adına kolyeleri temin etmemizde fayda var.

 

-Alerji; Diğer şifalı taşlardan farklı olarak alerjiye dahi etkisi bulunuyor. Yani alerjik reaksiyonların minimum seviyeye düşmesine katkı sağlar. Alerji ile başı dertte olanlar da yine bu yönde tercihte bulunabilir.

Meditasyon Taşları Arasında; Ametist

 

Yoga ve meditasyona önem veren kişiler de yine doğal taş kolye tercihinde bulunuyor. Çünkü kolyelerin üzerinde yer alan taşlar, meditasyon etkisi yaratır. Hatta meditasyon esnasında takılması da etkilerini hızlı bir şekilde görmenizi sağlar. Örnek verecek olursak;

 

  • Pozitif enerji yüklemesi için temin edilmelidir.
  • Yatıştırıcı ve sakinleştirici etkisi de bulunuyor.
  • Zihnin açılmasını ve berrak hale gelmesini destekler.

 

Tüm bu durumlar meditasyon esnasında da açığa çıkar. Yine meditasyonun daha etkili hale gelmesi adına çeşitli aparatlar göz önünde bulundurulabilir. Mesela şifalı taşların bunlar arasında olduğu açık durumda.

 

Baykuş Kolyelerde Şifalı Taşlar

 

Şifalı olan taşların aksesuar yapımında sık sık kullanıldığı görülüyor. Örneğin takıların çoğunda yerini almıştır. Bu yolla kolyelerden küpelere kadar hoş takılar üretiliyor. Merak edenler de görselleri üzerinden seçimini yapabiliyor. Mesela baykuş motifi bulunan kolyelerde doğal taşlar bulunmakta. Üstelik farklı renklerden sergilenen taşlar, kolyeye ayrı bir hava katıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir