Arto’dan, kendisine 1 milyon liralık tazminat davası açan Çağla Şıkel’e “Kocandan al parayı yüzsüz” çıkışı

Manken Çağla Şıkel ile şarkıcı Arto arasında sular durulmuyor. Youtube kanalında “Mini etekle nasıl oturulup kalkılır?” videosundan ardindan Çağla Şıkel’in yıllar evvel canlı yayında verdiği frikik kazasını anımsadan Arto, “Sen evvel 70 milyona göğüslerini göstermemeyi öğret” diyerek tartışmanın fitilini ateşlemişti. Ünlü mankenden Arto’nun hamlesine karşılık ise gecikmedi. Şıkel, kendisine perişan laf ettiğini ileri sürdüğü Arto ile alakalı uzaklaştırma kararı çıkarttıktan ardindan tek milyon liralık tazminat davası açtı.

“PARAYI KOCANDAN AL”

vaziyetten haberdar var olan Arto, yasamsal medya hesabından tekrar Çağla Şıkel’i amaç alan tek video çekti. Arto, “Kocandan al parayı kocandan yüzsüz. Sen ne utanmaz ne paragöz çıktın ya! Yazıklar olsun” sözleriyle meşhur mankene ateş püskürdü.

NE OLMUŞTU?

Çağla Şikel, YouTube kanalı üzerinden takipçileriyle mini etekle frikik vermemenin püf noktalarını paylaştı. Videoyu izleyenler arasında şarkıcı Arto da vardı. Arto, “İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda göğüslerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin. tek de bunlar bize oturup kalkma dersleri verir. Bu mankenimiz Bir hayli defilede, vücudunu net olarak gösteren defilelerde çıkmıştır” ifadeleriyle geçmiş günlere göndermede bulunmuştu.

Haber Videosu: Arto’dan, kendisine tek milyon liralık tazminat davası açan Çağla Şıkel’e “Kocandan al parayı yüzsüz” çıkışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir