Başakşehir’in Yıldızı Visca, Fenerbahçe’ye Transfer Olmak İstiyor

Tarihinin en perişan dönemini yaşayan Fenerbahçe, istikbal sezonun kadrosu amaciyla çalışmaları sürdürüyor. tek istikametten Süper Lig’de asagi sıralardan kurtulmayı hedef alan sarı lacivertliler, başka istikametten da tasima görüşmelerine ayni ritimde devam ediyor.

teknik patron Ersun Yanal’ın istediği isimler üstüne çalışan yönetim, evvel olarak Edin Visca transferine öncelik veriyor. Ersun Yanal’ın listesinde evvel sırayı alan Boşnak yıldızı kadrosuna katmayı hedef alan Kanarya; Galatasaray ve Beşiktaş’ın da istediği 29 yaşında olan kanat oyuncusu amaciyla bütün koşulları zorluyor.

Takvim’de bulunan habere göre; Fenerbahçe’nin yazgınında tek sonraki sezon şampiyon olmak var diyen teknik patron Ersun Yanal, Visca transferine hatri sayilir büyüklükte önem veriyor. Başakşehir’in en istikrarlı ismi var olan Visca’nın takıma hatri sayilir büyüklükte katkı sağlayacağını düşünen deneyimli hoca, reis Ali Koç’a bu konuyla alakali ısrarcı davranıyor.

8 sezondur formasını giydiği Başakşehir ile 2020’ye civarindan sözleşmesi var olan Boşnak yıldızın transferi amaciyla Ali Koç’un kendisi görüşmelere katılacağı ve bu işi bitirmeye çalışacağı öğrenildi. aynı zamanda Visca’nın da Fenerbahçe’ye gelmeye sıcak baktığı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir