Demet Akalın, Bir Zamanlar Çukurova’yı izlerken sürekli Hercai’nin tanıtımının verilmesine sitem etti

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Demet Akalın, yasamsal medya hesabından yaptığı sitemlerle gündeme gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Akalın nihayet olarak tek Zamanlar Çukurova dizisi izlerken araya giren Hercai’nin tanıtımlarına veryansın etti.

“AYIPTIR YA”

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi tek Zamanlar Çukurova Bir gün evvel akşam tertemiz bölümüyle ekrana geldi. Ailesiyle tv izlemeyi seven Akalın, tek Zamanlar Çukurova’nın devamlı reklama girmesiyle Seyhan Erdağ’a şu sözlerle sitem etti: “Hercai arası izlemeye çalıştık! Ayıptır ya! En sevdiğim sıra 20 defa reklam girdi artık alaka bölünmesinden uyuyakalmışım o derece! Günaydın Seyhanım sen samimisin ekiple tek ilet ağırlığını koysun yönetmen.”

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’NIN nihayet BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yılmaz, Müjgan ile hayatında tertemiz tek sayfa açmak amaciyla çıktığı yolda düğün sonrası öğrendikleriyle asagi üst olur. Hünkar’ın Züleyha’yı kendisinin hayatına karşılık Demir’le evlendirdiğini öğrenmek Yılmaz’ı yıkmıştır. Ama Müjgan’a tek şey belli etmemek amaciyla kendini zorlar!

ZÜLEYHA DEMİR’İN ÇOCUĞUNU ALDIRACAK MI?

Ne Züleyha’yı ne annesini hanede bulamayan Demir, tek de annesinin Fekeli’nin evinde Yılmaz’ın düğününde olduğunu öğrenince çıldırır! Hünkar, Fekeli’yle konuşurken Demir’in geldiğini öğrenir ve düğünden kimseye tek şey söylemeden ayrılır. anne adayi – erkek çocuk birbirlerine ne civarindan kızgın olsalar da evvel Züleyha’yı aramaya koşarlar. Hünkar, Şermin’in de hanede olmamasından şüphelenir ve iki kadının müsaadesi sürer! Hünkar yanılmamıştır, Şermin Züleyha’yı kürtaja götürmüştür.

tek zamanlar Çukurova’nın başrolünü ise Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altunbilek paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir