Dudak Dolgusu

 

Dudaklarınızın şeklinden ve kalınlığından yana şikayetleriniz olabilir. Bu noktada özellikle dudaklarınızın daha kalın durmasını istiyorsanız dudak dolgusu yaptırma yoluna gitmeniz gerekmektedir. Dudak dolgusunu yaptırmak isteyen kişiler bu alanda nelere dikkat etmeleri gerektiğini ve uygulamanın nasıl yapıldığını merak etmektedir. Dudak dolgusunun yapılması evresinde uygulama şekline ve uygulamanın yapıldığına yere özellikle dikkat etmeniz gerekir.

Dudak dolgusu yapılacağı sırada hyalüronik asit kullanılır ve hyalüronik asit derideki temel elemanların arasında yer almaktadır. Yaşlanma gibi durumlar ve çevresel faktörler oluşmasıyla beraber cildinizde hyalüronik asitte azalmalar oluşabilmektedir. Bu noktada cildinizde su tutma kapasitesi de düşer. Dudaklarınıza hyalüronik asit enjeksiyonu yapılmasıyla beraber son derece doğal bir görünüm oluşabilmektedir. Yüz dolgusu ve dudak dolgusu özellikle kırışıklıklar tedavi edileceği sırada önem arz etmektedir.

https://www.instagram.com/opdrzeynepyasavur/

https://www.instagram.com/drozgurhurkal

Dudak Dolgusu İçin Doktor Seçimi

Dudak dolgusu yaptırmak istediğiniz evrede en fazla önem arz etmekte olan noktalara baktığınız zaman doktor seçiminin bu evrede ciddi bir önem arz etmekte olduğunu görebiliyoruz. Dudak dolgusunu en iyi şekilde yaptırabilme adına bulunduğunuz şehirde ve çevre şehirlerde hizmet veren en iyi plastik ve estetik cerrah seçiminizi yerine getirmeniz gerekir. Op. Dr. Zeynep Yasavur ve Op. Dr. Özgür Hürkal dikkat çeken isimler arasında yer alır ve bu isimler sayesinde Ankara’da yaşayan kişier dudak dolgularını çok rahat şekilde yerine getirebilmektedir. İkili dudak dolgusunda son derece profesyonel bir şekilde hizmet verirken alınan sonuçlar profesyonel şekilde sunulabilmektedir.

Dudak dolgusu herkese aynı şekilde uygulanmamaktadır. Bu noktada kişinin dudak şekli ciddi bir şekilde önem arz etmektedir. Dudak dolgusunun yapılacağı evrede ilk olarak kişinin dudaklarında inceleme yapılarak dudağın neresine işlem yapılacağına dikkat çekilir. Dudak dolgusu uygulaması yapılacağı sırada bu uygulama sadece 5 – 10 dakika içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu yüzden uygulamadan her zaman en iyi şekilde sonuç alabilirsiniz. Dudak dolgusunun en güzel tarafı ise hemen sonucunu göstermekte olan bir uygulama olmasıdır. Bu şekilde yaptıran kişi de işlemden memnun kalır ve yaptırmış olduğu süre içerisinde bir problemle karşı karşıya kalmadığını görebilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir