‘Efsane Cuma’ verileri açıklandı: Anlık 1 milyon kişi ziyaret etti

Her yıl kasım ayının sonlarında başlayan  ‘Efsane Cuma’ indirimleri bu sene iki vakit evvel başladı. ‘Efsane Cuma’ kapsamında vatandaşlar, Bir hayli firma tarafından düzen eden kampanyalar ile birçok ürünü indirimli almaya başladı. E-ticaret şirketleri de tüketicilerden yoğun istek aldı. Satıcılar, sipariş aldıkları ürünleri tüketici ile buluşturmak amaciyla yoğun çaba harcadı.

Hepsiburada Ticari Grup Başkanı mutluluk dolu Erturan da,  ‘Efsane Cuma’ da kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini açıkladı. 21 Kasım´da saat 21.00’de yüzde 60´a varan oranlar ile indirimli satışları başlattıklarını ifade eden Erturan, kampanyalarda ev tekstili, minik ev aletleri, teknoloji ürünleri, kişisel bakım ürünleri, ayakkabı benzeri Bir hayli değişik ürünün yer aldığını, anlık olarak tek milyon kişiye ev sahipliği yaptıklarını dile söyledi.

“BEKLENTİNİN ÇOK ÜSTÜNDE TALEPLE KARŞILAŞTIK”

Tüketicilere efsane indirimlerin ay sonuna civarindan süreceğini ifade eden Erturan, “Efsane Cuma´nın efsane başladığını vurgulayarak, beklenilenin çok üzerinde tek taleple karşılaştıklarını belirtti.Ekiplerinin her geçen vakit büyüdüğünü ve alışverişlere yetişmek amaciyla ek tedbirler aldıklarını kaydeden Mutlu Erturan, ‘Efsane Cuma’ amaciyla hazırlıkların uzunca müddettir titizlikle yürütüldüğünü aktardı.

“HER ÜRÜNDE İNDİRİM YAPTIK”

Ev tekstilinden, elektroniğe her mahsul grubunda indirim yaptıklarına ve her yaşta tüketicinin aradığını bulabileceğine dikkat çeken Erturan, “Geçmiş senelerden değişik olarak eğitim setleri ve tur seçeneklerini de ahenk gösteren fiyatlarla tüketiciyle buluşturduk” diye konuştu. (DHA)

Cuma Teknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir