Eğlenceli Balon Oyunları Burada

Geçmişte en çok oynanan oyunlar arasında hangisi var denilse sanırız bir kısmımız Balon Patlatma oyunları deriz. Zira bundan çok uzun olmamakla birlikte atari oyunları ve sonraki nesil olan flash oyunlar döneminin vazgeçilmez oyunlarından birisi de balon oyunları idi. Balon Patlatma bu oyunlar arasında en çok rağbet göreni idi.

Yukarıdan üstünüze doğru inen aynı renkteki en az üç balonu yan yana getirip patlatmaya dayalı olan balon patlatma oyunları çocukların strateji geliştirme yeteneklerini ortaya çıkarmakta idi.

Sonra top patlatma oyunları ile geliştirilen ve hatta balon patlatan maymun karakteri ile daha da sevilen bu oyunlar, zirve noktasına yine aynı mantığı içeren Zuma oyunları ile erişti. Günümüzde mobil (cep telefonu, tablet vb) için geliştirilen birçok çeşit balon patlatma ve zuma oyunlarını görmekteyiz.

Ama yinede klasik balon patlatma oyunu, bu oyunu oynayanların zaman zaman oynadığı oyun olarak popülaritesini korumaktadır. Eğer sizde bu oyunu oynamak isterseniz sizlere Balon Oyunları çalışmasını önerebiliriz. Klasik balon patma oyununun yanı sıra biraz öncede andığımız top patlatma, balon savunması, balon patlatan maymun oyunlarını da burada bulabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir