Eren Erdem kimdir? Kaç yaşında, evli mi, nerede doğdu? Eski CHP milletvekili gözaltına alındı!

Eski cumhuriyet milletçe partisi mebus Eren Erdem kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? sualleri bugünlerde siyasetin gündeminde. İşte gözaltına alınan toy siyasetçi ile alakalı heyecan edilenler ve Eren Erdem’in kısa biyografisi…

Doğma büyüme İstanbullu var olan ve Daha önceki cumhuriyet milletçe partisi mebus var olan Eren Erdem kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? İşte Cumhuriyet milletçe Partisi Daha önceki mebus Eren Erdem ile alakalı az bilinenler ve kısa tek hayat hikayesi…

EREN ERDEM KİMDİR?

Eren Erdem 14 Ağustos 1986’da Fatih, İstanbul’da doğmuştur. Türk siyasetçi ve Cumhuriyet milletçe Partisi (CHP) milletvekilidir. Haziran 2015 ve Kasım 2015 ülkemiz genel seçimleri’nde cumhuriyet milletçe partisi mebus olarak meclise giren Erdem, üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır.

14 Ağustos 1986 senesinde dünyaya gelen Eren Erdem doğma büyme Fatih, İstanbulludur. Türk siyasetçi ve Cumhuriyet milletçe Partisi (CHP) milletvekili.

Haziran 2015 ve Kasım 2015 ülkemiz genel seçimleri’nde cumhuriyet milletçe partisi mebus olarak meclise giren Erdem, üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır.

Yazarlık tarafıyla da Bilinen Eren Erdem toplamda 9 kitap çıkarmış ve hatri sayilir büyüklükte alaka görmüştür. TBMM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir