Fenerbahçe’de Volkan Demirel ve Mehmet Topal, Takıma Yönetimden Habersiz Yemek Verdi

Fenerbahçe’de sezonun en ağırbaşlı toplantısının Tuzla’da tek köftecide yapıldığı alana çıktı. Sarı-lacivertliler, Süper Ligde evvel yarıyı 16 puanla bitirmiş ve tarihinin en perişan evvel yarı performansını sergilemişti. Bu durum bütün Fenerbahçeliler’i tek hayli üzmüştü.

İki kaptan Volkan Demirel ile Mehmet Topal’ın bütün takımı ve Samandıra personelini 2. yarı öncesi tek köftecide topladığı alana çıktı. Toplantıdan idarenin dahada ardindan haberi olduğu ifade edildi. Sıcak tek ortamda yenilen sofrada Volkan ve Mehmet’in tesirli tek konuşma yaptığı belirlendi. Volkan’ın toplantıda, “Burası Fenerbahçe beyler. Katiyen bunun benzeri tek tablo yaşamadık. her birimiz taşın altına elimizi koyalım perişan gidişe nihayet verelim” dediği belirlendi.

“İLK YARIYI KAFAMIZDAN SİLELİM!”

Sonrasında ise Mehmet Topal’ın konuştuğu ve “Sezonun evvel yarısını kafamızdan silelim. İkinci yarıda oynayacağımız bütün mücadeleler final niteliğinde. Bu kadronun çok iyi neticeler alacağını biliyorum. hep birlikte devinim edersek bizi kimse yenemez” yorumunu yaptığı alana çıktı. Bu toplantıdan ardindan Fenerbahçe, Süper Lig’de oynadığı üç lig mücadeleninden 7 nokta çıkardı. Taraftarını da mutluluk dolu etmeyi başardı.

O GÜNÜN hatirasina SAAT!

Fenerbahçe’de Volkan Demirel ve Mehmet Topal’ın Tuzla’daki ağırbaşlı buluşmada bütün takım arkadaşlarına ve Samandıra personeline o günün anısına birer saat armağan ettikleri öğrenildi. Toplantının o günlerde Medyaya sızdırılmadığı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir