Hazal Kaya ve Ali Atay’ın Düğününün Maliyeti Belli Oldu

Bir hayli başarılı projeye imzasini atan Hazal tas ve Ali Atay, 5 senelik birlikteliklerini nikahla taçlandırdılar. Ünlü çifti, oyuncu arkadaşları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Mecidiyeköy Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleşen çiftin düğün merasiminin maliyeti belli oldu.

MALİYETİ BELLİ OLDU

Hazal tas ve Ali Atay’ın masalsı düğünlerinin maliyetinin 600 bin TL’ye yakın olduğu öğrenildi. Düğününün süsleme organizasyonunu Hazal Kaya’nın yakın arkadaşı Tuvana Büyükçınar yaptı.

“SİZE NİKAH ŞEKERİ saglamak YERİNE BAĞIŞTA BULUNDUK”

Çift, gelen konuklar yerine üzerinde “Size nikah şekeri saglamak adina adınıza tek Can tek umut Serebral Palsili Çocuklar Derneği’ne bağışta bulunduk.” yazılı tek taş armağan ettiler. Nikaha katılan Nur Fettahoğlu, yakın arkadaşı Hazal Kaya’nın bu anlamlı hareketini yasamsal medya hesabından paylaştı.

AŞK-I MEMNU EKİBİ TAM KADRO KATILDI

5 senedir birlikte var olan Hazal tas ve Ali Atay çiftinin nikah şahitliğini yapımcı Mustafa sakin oyuncu Ertan Saban, Hande Yılmaz ve Elif Dikeç yaptı. ‘Aşk-ı Memnu’ sıra oyuncularının yoğun katılım gösterdiği düğüne Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer, Selçuk Yöntem, Baran Akbulut, Zerrin Tekindor, Nur Fettahoğlu-Levent Veziroğlu, Songül Öden, Bülent Şakrak, Demet Evgar, Cengiz Bozkurt, Alper Kul, yapımcılar Timur Savcı, Fatih Aksoy, yöneten Abdullah Oğuz benzeri isimler katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.