Huawei P30 serisinin Türkiye fiyatları belli oldu

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei’nin evvelki vakit Paris’te tanıttığı tertemiz amiral gemisi P30 Serisi’nin ülkemiz fiyatlarını açıkladı. Huawei’den yapılan resmi izaha göre P30 Pro, iki ayrı versiyon olarak Türkiye’deki tüketiciler ile 6 Nisan’dan bu yana buluşacak.

Huawei P30 Pro, Türkiye’de 6 GB RAM – 128 GB depolama kapasitesi ve 8 GB RAM – 256 GB depolama kapasitesi olmak üzere iki versiyon olarak tüketiciye sunulacak.

6 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesi ile Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatör kanallarının yanı sıra perakende ve online satış noktalarında satışa çıkacak var olan Huawei P30 Pro’nun ülkemiz ücreti 6999 Lira olacak.

P30 Pro’nun 8 GB RAM ve 256 GB depolama kapasitesine sahip çesidi ise perakende ve online satış noktalarında 7999 Lira önerilen nihayet kullanıcı ücreti ile satışta olacak.

Huawei P30 ise 6 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesi ile tekrar Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatör kanallarının yanı sıra perakende ve online satış noktalarında 5699 Lira önerilen nihayet kullanıcı ücreti ile mağazalarda yerini alacak.

İSTANBUL’A DENEYİM MAĞAZASI AÇIYOR

Ayrıca, tüketiciler P30 Serisi’ni İstanbul’da 6 Nisan 2019 saat 12:00’de açılacak İstinye Park Huawei deney Mağazası ve Şubat’ta açılan İzmir MaviBahçe Huawei deney Mağazası’nda da deneyimleyerek satın alınabilecek. Her iki telefon da “Breathing Crystal”, “Aurora” ve “Black” renk seçenekleriyle tüketiciye sunuluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir