Konya Pedogog ve Aile Danışmanı Mevla Karakaş

Bireysel olarak sağlıklı olmak sadece fiziksel değil aynı zamanda ruhsal açıdan iyi olmayı da ifade eder. Bebeklikten itibaren hem fiziksel hem de ruhsal açıdan birtakım etkilere maruz kalırız. Bu etkiler bazen iyidir bazen de unutması zor travmatik etkilerdir. Travmatik etkilerin uzun süre geçmemesi halinde birtakım psikolojik sorunlar da kendini gösterir. Bu sorunların çözülme sürecinde farklı birçok etken göz önünde tutulur. Buna göre de farklı tedavi yöntemleri uygulanır. Alanında uzman terapistler, düzenli olarak konuşma şekliyle çözüm arayışına girerler. Tabii burada yıllar boyunca alınmış olan verilere göre de insanların tepkileri ölçülür. Bu durum özellikle Aile Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Depresyon, Cinsel Terapi gibi durumlarda karşımıza çıkıyor. Konya ilişki danışmanlığı ile çiftler arasında ki sorunlar irdelenerek, bu sorunların üzerine gidilmektedir.

Çiftler İçin Aile Terapileri

Aile terapileri öncelikli olarak eşlere verilmektedir. Tabii ki ailenin diğer bireylerinin de bu olaylardan etkilenmesi durumunda ve yaşlarına göre onlarında terapi olmaları gerekebilir. Bu durumlar için Konya Aile terapist ile gerekli tertipleri almanız mümkün olacaktır. Şu anki ruh halinizden daha da iyi olmak ve böylelikle aileniz ile birlikte daha güzel bir geleceğe adım atmak sizin elinizde olacaktır. Uzman terapist Mevla Karakaş sayesinde, yaşadığınız sorunların irdelenmesi ile birlikte, daha ciddi anlamda sorunlarınızı aşmış olacaksınız. Çocukluktan yaşlılığa kadar her yaş grubundaki ruhsal sıkıntılara çözüm getiren bir Konya terapist olmasından dolayı, www.mevlakarakas.com.tr adresinden detaylı bir şekilde alacağınız terapileri görebilirsiniz.

Konya Terapi Merkezi

Burada önemli olan, terapistin tek başına mükemmel olmasının sizi hemen iyileştireceği beklentisi yaratmamasıdır. Her koşulda bir kişi kendi ruhundan ve bedeninden sorumludur. Yani kendini en iyi şekilde ifade etmek ve sorunların temeline inerek, neler yapılması gerektiğini öğrenmek, daha etkin bir şekilde eşimiz ile sorunlarımızı aşmak ve çocuklar için de gerek iletişim sorunları ve gerekse de fiziksel anlamda korkma, altına kaçırma gibi durumları da aşmak mümkün olacaktır. Bunları sağlayan ve Konya çocuk terapisti arayışlarınız için de en iyi terapist olarak karşımıza çıkan Mevla Karakaş ile bu sorunları da aşmanız mümkün olacaktır.

Konya Pedagog Mevla Karakaş

Mutluluğun neye bağlı olduğu konusunda son yıllarda yapılan araştırmalarda herkesin bir denge noktasının olduğu ve bunun genlerle geçtiği ancak bu durumun üzerine insanların mutlu olabilecekleri şeyleri ekleme ya da eklememe konusunda özgür iradeye sahip oldukları görülmüştür. Bunda da amaca yönelik davranışlar, mutluluğun temel kaynaklarından biridir. Yani her şey kalıtsal özelliklere bağlı değildir. Mutluluk için kişisel çaba da çok önemlidir. Mevla Karakaş, iyi bir terapist olarak mutluluk için neler gerektiğini sizlere anlatıyor ve bunları da uyguluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir