Kourtney Kardashian, Kendall Jenner’ın Yatak Odasına Dalınca İlginç Anlar Yaşandı

Kim Kardashian ve eşi Kanye West’in Noel partisinin sabahında enteresan anlar yaşandı. Kourtney Kardashian kardeşi model Kendall Jenner’ın yatak odasına daldı.

MİLYON dolar degerinde PARTİYE ev SAHİPLİĞİ YAPTI

Kim Kardashian ve eşi Kanye West, Los Angeles’taki malikanelerinde milyon dolarlık tek partiye ev sahipliği yaptı. Kendall Jenner, Kylie Jenner, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, analari Kris Kardashian’ın katıldığı aile partisine ayrıca, yakın arkadaşları Paris Hilton, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez ve John Leggend benzeri isimler de geldi. Gece süresince doyasıya eğlenen ve parti amaciyla hususi olarak kazançlan kar makinasının ürettiği karlarda kayan meşhur isimler hatri sayilir büyüklükte partinin sabahında da çam ağacının altına bırakılmış hediyeleri açtı.

BİRDEN ODASINA DALDI

Noel kutlamasının sabahında elinde gsm telefonuyla davetlilerin odasına dalan Kourtney Kardashian o anları yasamsal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Kourtney’nin girdiği odalardan biri de Kendall’ın olunca alana nihayet derece enteresan tek görsel çıktı. Elinde gsm telefonuyla yatağında uzanan Kendall, Kourtney’nin ‘Noel baba gelmiş’ sözüyle neye uğradığını şaşırırken uyku sersemi tek halde yataktan kalkmaya çalışırken görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir