Küçük çocuğun, “Neden Fenerbahçe forması giydin” sorusuna verdiği cevap yürek burktu

Kahramanmaraş‘ta tek market sahibi tarafından gsm telefonu kamerasınca kaydedilen görüntülerde, Beşiktaşlı olmasına karşın Fenerbahçe forması giyen çocuğa ‘neden Fenerbahçe forması giydin’ suali üstüne çocuk, ‘giyecek başka kısa kollu tişörtüm yok’ diye cevap verdi.

Olay, Onikişubat kazasi Piri Reis Mahallesi’nde tek markette yaşandı. Sokakta bulduğu parasız kola kapağıyla markete giden Tunç Akçadağ (7), üzerindeki Fenerbahçe formasını gören market çalışanı Fatih Kaman ile konuşmaya başladı.

“BEN BEŞİKTAŞ’I TUTUYORUM, BUNDAN BAŞKA az KOLLUM YOK”

Market sahibi Fatih Kaman, gsm telefonu tarafından kaydettiği görüntülerde minik çocuğa, ‘neden Fenerbahçe’yi tutuyorsun’ diye sordu. minik Tunç ise, “Ben Beşiktaş’ı tutuyorum, bundan başka kolu kısam yok ki” diye cevap verdi.

Market sahibi Fatih Kaman, konuşma kaydını yasamsal medya hesaplarıyla paylaştı. Beşiktaşlı Tunç’a tek hayırsever tarafından takim formasi armağan edilirken, Bir hayli kişinin de takim formasi yollamak istediği öğrenildi. Babasının fabrikada minimum fiyatla çalıştığı öğrenilen Tunç’a Parasal destek de gönderildiği belirtildi.

Üzerinde Beşiktaş, elinde ise Fenerbahçe formasını bırakmayan Tunç Akçadağ, “Ben tek adet kapak buldum ve markete bedavasını almaya gitmiştim. Fatih abi benim de videomu çekti ve sualler sordu. Üzerimde Fenerbahçe forması vardı ve ‘neden bunu giyiyorsun’ dedi. bendeniz de, ‘Beşiktaşlıyım’ dedim. ‘Neden üzerinde Fenerbahçe forması var’ dedi. bendeniz de bundan başka kısa kollum yok dedim. Bana Beşiktaş forması verdiler. Beşiktaş’ı çok seviyorum ve formayı verenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“KARDEŞİMİZLE BİRLİKTE TİŞÖRT ALMAYA DA GİDECEĞİZ”

Tunç’a destek geldiğini ve Beşiktaş formasına kavuştuğu amaciyla sevindiğini söyleyen market sahibi Fatih Kaman, “Aslında bizim ailede belli tek süre fanatiklik var. neden bu formayı giydiğini sordum ve kendisi de vaziyeti anlattı. bendeniz de o anda kameraya çekmek istedim. Olaylar değişik gelişti. Sağ olsunlar kardeşimize çok destekler geldi. Beşiktaş sayfasından paylaşım yapılmıştı. Formanın biri geldi ötekisi de kargoda. Onun dışında tişört almak amaciyla Parasal destek gönderenler de oldu ve kardeşimizle birlikte tişört almaya da gideceğiz” dedi.

Tekstil fabrikasında çalışan baba Mehmet Akçadağ ise, “Ben fabrikada çalışıyorum. Sağ olsun kardeşimiz Fatih bunun benzeri tek paylaşım yapmış ve formayı getirtirmiş. hanemiz kira ve Parasal vaziyetimiz iyi değil. Herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir