Maçlara yöresel kıyafetlerle çıkan teknik direktör ilgi odağı oldu

Diyarbakır‘da 40 ıslak üstü futbolcuların ugras ettiği Masterler Ligi’ndeki Seyrantepespor’u yöneten ve aynı zamanda Kayapınar kazasinda apartman görevlisi olarak çalışan Mezher Tekçi, mücadelelere şalvar giyip, elinde tespihle çıkıyor. mücadelelere yöresel kıyafetlerle çıkmanın yanı sıra mücadele süresince yerinde duramayarak, taç çizgisi süresince futbolcularla birlikte topun peşinde koşan Tekçi, gol kaçıran futbolcularına verdiği tepkisiyle de Bir takım meşhur teknik direktörlere benzetiliyor.

“MAÇLARDA kimi KENDİMİ KAYBEDİYORUM”

mücadele esnasında çekilen görüntülerinin yasamsal medyada yayınlanmasından ardindan alaka odağı var olan Tekçi, çocukluğundan beri futbolu sevdiğini söyledi. Tekçi, “Apartman görevlisiyim. Masterlar Ligi’nde 20 takımımız var. Şu anda 7 mücadele yaptık. üç galibiyet üç mağlubiyet tek de beraberliğimiz var. mücadelelerde kimi kendimi kaybediyorum. kimi futbolcuyla birlikte koşuyorum. Sanki gole bendeniz gidiyorum benzeri tek durum yaşıyorum. bütün bunlardan zevk alıyorum. Futbolcularımız net golleri kaçırınca tepkiler veriyorum. tek vakit ardindan da maneviyat veriyorum. Gol kaçıran futbolcum sebebinden meşhur olduk. Yılmaz Vural takla atıyor, ayağını kırıyor. bendeniz dahada kırmamışım ama kırmama az kaldı. Şapkamı kırdım zaten. Attım yere kırıldı tertemiz tek şapka aldım” dedi.

“MAÇTAN ardindan GELİP İŞİMİ YAPIYORUM”

alana yöresel kıyafetle gitmeyi sevdiğini belirten Tekçi, “Hem seyirci hemide rakip takım bu kıyafeti sevdiği amaciyla bendeniz de seviyorum. mücadelelere bunun benzeri gidiyorum. Eşofmanla gitmiyorum. dahada alaka çekiyor, dahada seviliyor. Futbolu sevdirmek amaciyla bunun benzeri giyiyorum. Onlar da beni seviyorlar Allah razı olsun. Maça gidiyorum mücadeleden ardindan gelip işimi yapıyorum. İşimi de seviyorum. Temizlik olsun, çöp toplama olsun. hanede mücadele izlerken eşimle, çocuklarla dövüş ediyorum. Onlar sıra olsun diyor. bendeniz mücadele olsun diyorum. Öyle tatlı dövüşlerimiz oluyor” diye konuştu.

“HOCAMIZ JOSE MOURİNHO’YA BENZİYOR”

Seyrantepespor oyuncularından kendisi de Tekçi benzeri apartman görevlisi var olan Abdurrahim Deniz ise şunları söyledi: “Hocamız sahada her vakit bunun benzeri davranıyor. Gol kaçırdığımız zaman, hatali yaptığımız vakit bize kızıyor. Yalnızca sahada böyle. bendeniz golü kaçırdığım vakit bana çok kızdı. Gol krallığında 2’nci sıradayım. 13 senedir buradayız. Aynı mesleği yapıyoruz. Hocamız Jose Mourinho’ya benziyor.”

Kaynak: DHA

Haber Videosu: Şalvarlı teknik patron yasamsal medyada gündem oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir