Mario Balotelli’den heyecanlandıran hareket!

Kariyerini Fransa Ligue tek ekiplerinden Nice’te sürdüren Mario Balotelli’nin geleceği heyecan konusu. Takımla ayrılma noktasına gelen, tek müddettir antrenmanlara dahi çıkarılmayan İtalyan santrforun tekrar Ligue tek ekiplerinden Marsilya ile anlaşmak üzere olduğu argüman ediliyordu. Nice ile var olan sözleşmesi sezon nihayetinde bitecek var olan futbolcunun Instagram hesabında bulunan “Aslan” emojisi ise kafaları karıştırdı.

Yıldız golcü futbolcu var olan kardeşi Enock Barwuah ile resmini paylaşırken kişisel hesabındaki İzah bölümüne Galatasaray’ın da simgesi var olan “Aslan” simgesi koydu. Bunun üstüne heyecanlanan sarı-kırmızılı taraftarlar, Balotelli’nin paylaşımlarının altında “Galatasaray’a gel” anlamındaki “Come to Galatasaray” yorumları yaptı.

İLK “ASLAN PAYLAŞIMI” DEĞİL

Balotelli, dahada evvel 2014 seneninde da aslan resimi paylaşmış ve sarı-kırmızılı taraftarlar tekrar heyecanlanmıştı. mevzubahis paylaşımda Balotelli, “Aynı aslan gibiyim. Bu bizim sezonumuz. Korku yok, kaçmak yok” ifadelerini kullanırken İtalyan medyası bu paylaşımı iki nedenle açıklamıştı. Burçlarla arasının iyi olduğu kaydedilen ve aslan burcu olduğu anlatilan Balotelli’nin bu paylaşımın başka yorumu ise o dönemde formasını giydiği Milan’ın “Aslan yatağı” ismindeki taraftar grubu olmasıydı.

ÇOCUĞUNUN ADI DA ASLAN

Balotelli’nin 2017’de doğan çocuğunun isimi da “aslan” mananına gelen “Lion” olduğu o asama Avrupa basınına yansımıştı. Kasım 2017’de paylaşım çocuğuyla paylaşım yapan Balotelli’nin resmini haberleştiren Sky Sports, İtalyan futbolcunun çocuğuna “Lion” ismini koyduğunu dile getirmişti.

YORUMU BEĞENDİ

Diğer tek istikametten Balotelli’nin kardeşiyle yaptığı paylaşımın altına Daha önceki İtalyan ulusal futbolcu Fabrizio Miccoli, “Kardeşim senin Galatasaray’a gideceğini söylüyorlar” ifadelerinin bulunduğu tek yorum atarken yıldız futbolcunun resimde var olan kardeşi, bu yorumu beğendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.