Müdürden öğrencilere sürpriz

Ordu’nun Altınordu İlçe ulusal Eğitim Müdürü Hasan Acu, pansiyonda var olan öğrencilere erken sürprizi yaptı. Onları uyandıran Hasan Acu, kahvaltıyı da onlarla birlikte yaptı. Acu’nun öğrencileri uyandırmaması rengarenk anlara oyun alani/sahne oldu.

Okulların temizlik ve intizamı konusundaki hassasiyeti ile tanınan, her fırsatta kantinleri denetleyen, sık sık okulları ziyaret ederek öğrenci ve velilerle diyalog yollarını geliştiren Altınordu ulusal Eğitim Müdürü Hasan Acu, bu sefer pansiyondaki öğrencilere erken sürprizi yaptı.

İlçe ulusal Eğitim Müdürü Hasan Acu, pansiyonda var olan öğrencilere erken sürprizi yaptı. Foto: İHA

İlçe ulusal Eğitim Müdürü Hasan Acu, pansiyonda var olan öğrencilere erken sürprizi yaptı. Foto: İHA

Erken saatte iyi Sanatlar Lisesi Pansiyonunu ziyaret eden Hasan Acu, uyuyan gençleri uyandırdı. tek anda İlçe ulusal Eğitim Müdürünü karşılarında gören öğrenciler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Hep birlikte yataktan kalkan öğrenciler, kahvaltılarını da Müdür Hasan Acu ile birlikte yaptı. Öğrenciler dahada ardindan okullarına gittikçe dersbaşı yaptı.

Öğrencileri tek tek uyandıran Acu onlarla tek vakit de hasbihal etti. Foto: İHA

Öğrencileri tek tek uyandıran Acu onlarla tek vakit de hasbihal etti. Foto: İHA

Altınordu ulusal Eğitim Müdürü Hasan Acu, eğitim alanının hassaslik istek eden tek alan olduğuna dikkat çekerek, “Eğitim alanını öğretmen, öğrenci, veli ve mektep arasındaki diyalogların her vakit açık olması koşul olan tek alan olarak görüyorum. Okulların temizlik ve intizamı, öğrencilerin ruh dünyası her vakit biz eğitimcilerin dikkatinde olmalı.

Acu'yu karşısında gören öğrenciler şaşkınlık yaşadı foto: İHA

Acu’yu karşısında gören öğrenciler şaşkınlık yaşadı foto: İHA

Bu nedenle bendeniz her vakit okulların yemekhanelerini, kantinlerini, temizlik ve işleyişini yakından takip ediyorum. Velilerimizle diyalog kanallarımızı her vakit açık tutuyoruz. Pansiyonda var olan öğrencilerimizin de her vakit yanındayız. Onların sıkıntısı bizim sıkıntımızdır” dedi. Hasan Acu, öğrencilerle kahvaltı öncesi yemekhaneyi ve yemekleri de denetlemeyi ihmal etmedi.

Acu dahada ardindan öğrencilerle kahvaltı yaptı. Foto: İHA

Acu dahada ardindan öğrencilerle kahvaltı yaptı. Foto: İHA

ORDU (İHA)

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir