Oğlu Banyodayken Duşakabin Camı Patlayan Ece Erken, Korkudan Sinir Krizi Geçirdi

ak TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programının sunucusu Ece Erken, erkek çocuğu banyodayken duşakabin camının patlamasıyla neye uğradığını şaşırdı. erkek çocuğu banyodayken camın patladığını söyleyen Erken, “Bunun hesabını ödeyecekler” dedi.

“YA EYMEN’E BİR ŞEY OLSAYDI?”

Ece Erken, akşam saatlerinde Instagram hesabından paylaştığı tek videoyla herkesi şaşkınlığa uğrattı. Videoda evindeki banyoyu çeken Ece acele Sanki çılgına döndü. erkek çocuğu Eymen banyodayken tek anda duşakabin camının patladığını söyleyen Erken, ” Bunu kim açıklar! Ya Eymen’e tek şey olsaydı?” diyerek ağlamamak amaciyla kendini güç tuttu.

“SİNİR KRİZİ GEÇİRDİM”

Yaşadığı perişan olay karşısında sinir krizi geçirdiğini söyleyen Erken, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla şu sözlerle sitem etti: “Gelen bütün mesajlara ve telefonları gördüm ama sesim sinirden kısıldı, açamıyorum teşekkür ederim. Sahiden sinir krizi geçirdim, çok şükür kimse zarar görmedi ama Erkek çocuğumun banyoya girdiği sırada olması, olabilecekler olasiligi beni nasıl yordu ve üzdü anlatamam. Allah kimsenin başına vermesin.

“YANLIŞ KİŞİLERE GÜVENİP ZARARLI ÇIKMAKTAN YORULDUM”

hanemin çok uzunca yıllardır (Eymen yokken de) hemide erkeği hemide kadınıyım. İlk sefer bu erken ‘yoruldum’ dedim. Yanlış kişilere güvenmekten, zarar veren çıkmaktan iyi niyetten yoruldum. Her şeye karşın bu erken tekrar şükrettim. Allah hepimizi beterinden korusun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir