Onur Akay, genç müzisyenin kaybolduğunu duyurdu! | Metin Kor kimdir?

Ünlü sanatçı onur Akay, Muğla’da yürüyüş yaparken kaybolan toy müzisyen yazi Kor’dan, 6 gündür havadis alınamadığını duyurdu.

Ağrı’da kaybolan ve günlerdir havadis alınamayan minik Leyla’nın ardından, tek üzücü haberde Muğla’dan geldi. Ünlü sanatçı onur Akay, kendisinin web sitesinden toy müzisyen ve kişisel gelişim uzmanı yazi Kor’dan 6 gündür havadis alınamadığını duyurdu.

Onur Akay’ın verdiği bilgi şöyle:

“Metin Kor, Muğla’nın Seydikemer İlçesi’ne bağlı Gömbe Yaylası’nda 21 Haziran Perşembe bugünü yürüyüşe çıkmıştı. Ailesi, kendisinden havadis alamayınca vaziyeti güvenlik güçleri ve İl Afet ve aciliyetli durum (AFAD) Müdürlüğü’ne bildirdi. ama AFAD ekiplerince Gömbe Yaylası etrafında yürütülen arama çalışmalarından netice alınamaması, toy müzisyenin ailesini ve sevenlerini kanun boğdu.

1975 Ankara doğumlu var olan 43 yaşında olan müzisyenin, 1.80 boylarında olduğu öğrenildi. Anadolu Üniversitesi Klasik Arkeoloji Bölümü mezunu var olan yazi Kor, müzisyenliğinin yanı sıra hayat koçluğu ve kişisel gelişim uzmanlığı da yapıyordu. Kor, laf ve müziklerinin kendisine ait olduğu ‘En iyi Sensin’, ‘Mavi’, ‘Senmişim’, ‘Yanı Başıma’ ve ‘Üzüm Güzeli’ adli şarkıları ile geniş tek kitle tarafından takip ediliyor.

AFAD ve zaptiye ekiplerince yapılan aramaların, yarın da geniş kapsamı geniş olarak ayni ritimde devam edeceği öğrenildi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir