PUBG Mobile Askeri Üs Bölgesi Hakkında Önemli Detaylar

Bolca aksiyonun yaşandığı Askeri Üs bölgesi, Erangel haritasındaki Sosnovka adasında bulunuyor. Haritanın en uç noktası var olan Sosnovko Military Base’in devamlı olarak mavi alanın dışında kaldığını söyleyebiliriz. Bununla birlikte loot açısından sahip olduğu zenginlik ve yaklasik olarak bütün uçakların askerin üssün üzerinden geçmesiyle oyuncular bu alanda devamlı olarak aksiyon yaşamakta.

Erangel haritasını oynarken, oyunun derhal başında bu bölgeye inmeniz mümkün. ama çoğu oyuncu bu düşünceyle yaklaştığı amaciyla askeri üsse evvel inenlerden biri olmayı başarmanız, size avantaj sağlayacaktır. Military’e iner inmez hızlıca lootlandıktan ardindan avantajınızı hızlı tek şekilde kullanmakta yarar var.

MILITARY BASE’DE AVANTAJ ÇOK ÖNEMLİ!

Erangel haritasında hızlıca tek aksiyon yaşamak istek eden oyuncular çoklukla School, Novorepnoye, Prison ve Military Base benzeri bölgeleri seçenek ediyor.

Military Başka bir deyişle askeri üsse hızlıca iniş yapmanızın size avantaj sağlayacaktır. Uçaktan atlamadan evvel Military’de tek konum seçtikten ardindan hızlıca atlayıp, maksimum hız var olan 234 kilometre hıza kavuşunca paraşütü açmanız vaziyetinde avantaj sağlayabilirsiniz. En avantajlı konum ise binaların çatıları olacaktır.

Binaların bulunduğu bölge ise”C” olarak adlandırılıyor. Zira üç binadan oluşan bu Bölüm C harfine benziyor. Military’de en avantajlı var olan yerlerin binaların çatısını olduğunu söylemiştik. en çok silah C’de bulunduğu benzeri doğru konum almadan inen oyuncular, sizin amaciyla basit lokmaya dönüşecektir. Binaların içindeyse Zırh, Kask ve sağlık Eşyası fazlasıyla mevcut.

Military’deki maksimum konum olarak göze çarpan Elektrik, hakikat yasamda Çernobil’de yer alıyor. Elektrik’te merdivenler sayesinde fazlasıyla saklanma alanı bulabildiğiniz benzeri yükseklik avantajı ile C’ye karşı müdafaa elde edebiliyorsunuz.

Radar Kulesi, minik benzeri görünse dahi eşya zenginliği açısından fazlasıyla geniş durumda. Bu konumun en avantajlı yanı ise basit denetim edilebilir olması diyebiliriz. Military’e en hızlı inenlerden biri olarak loot yaparken huzurlu edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir