Şarkıcı Murat Kurşun, 62 Yaşındaki Babasına Fas’tan Gelin Alarak Düğün Yaptı

Fantezi müziğin sevilen ismi Murat Kurşun, tek senedir Fas’tan gelin aradığı babasını evvelki vakit evlendirdi. Cici annesi amaciyla başlık parası dahi bile ödeyen Kurşun, düğünde oyun alani/sahne alarak halay çekmeyi de ihmal etmedi.

62 YAŞINDAKİ BABASINI EVLENDİRDİ

Murat Kurşun, 62 yaşında olan babası Abdulmuttalip Kurşun’u görücü usulüyle Faslı Naime Çağret ile Mardin’deki tek otelde evvelki akşam düzen eden tek düğün töreniyle evlendirdi.

“ANNECİĞİMİZİ 13 YIL ÖNCE KAYBETTİK”

Mardin’deki akrabalarının da hazır bulunduğu düğün töreninde konuşan Murat Kurşun, “Biz anneciğimi takriben 13 sene evvel kaybettik. Babam o vakitten beri yalnızdı. Kız kardeşim evvel sıcak bakmadı ama ardindan inandirma oldu. Kardeşlerim ile birlikte karar verip babamızın dahada mutluluk dolu ve keyifli olması amaciyla evlendirdik” dedi.

“BABAMIN MUTLULUĞU İÇİN ÇÖPÇATAN OLDUM”

Babasının Faslı hayat arkadaşını kendisi kendisinin bulduğunu laf eden Mermi “Balıkesir’deki komşumun kuzeni var olan Naime Hanım’ın resmini bana gösterdiler. bendeniz de babama gönderdim, o da beğendi ve gidip Balıkesir’den gelinimizi aldık. Babamızın mutluluğu bizim mutluluğumuz. Babamın çöpçatanı da oldum, kısmet.” diye konuştu.

BAŞLIK PARASI ÖDEDİ

Fas’ta adet olduğu amaciyla gelini başlık parasıyla aldıklarını da belirten Mermi “Hiç mühim değil. Babam mutluluk dolu olsun yeter. tek babamız var başımla birlikte mutluluğu amaciyla her şeyi yaparım. Mevlüdümüzü de yaptık. Allah mutluluk dolu etsin inşallah” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir