Şarkıcı Simge’den binlerce kişinin önünde itiraf: Kalbimin sesini dinlemediğim de hata yaptım

Öpücem, Aşkın Olayım, aksiseda benzeri popüler şarkılarıyla tanınan pop müziğin sevilen ismi Simge Sağın, Nişantaşı Üniversitesi‘nin mezuniyet töreninde binlerce tertemiz mezunla tek araya geldi. dört bin 500 öğrencinin kep attığı mezuniyet merasimi konser ile taçlandı. Öğrenciler yağan yağmura karşın Simge’nin şarkılarıyla doyasıya eğlendi. Konser öncesi gençlerle birlikte olmaktan hatri sayilir büyüklükte huzur duyduğunu söyleyen Sağın, “Mezuniyet konserleri diğerlerine göre dahada müspet ve eğlenceli geçiyor. Mezuniyet duygusunun açığa vurulmasıyla sahnedeki eğlence dahada da tavan yapıyor. bu sebeple çok eğlenceli geçiyor” dedi.

“TEK GERÇEĞİM KALBİMİN SESİ”

Gençlerle konserde buluşmaktan hatri sayilir büyüklükte huzur aldığını belirten şarkıcı Simge, kendisinin hayatından kısa örnekler vererek öğrencilere şu tavsiyelerde bulundu:

“Hayat okuldan ardindan başlıyor. mektep çagi hep sınavlarla geçiyor ama hakikat hayat evvel kazanç kazandığınız andan bu yana başlıyor. İstedikleri şeyler amaciyla pes etmemeliler, çok durmalılar ve tek şey istiyorlarsa onun amaciyla çabalamalarını söyleyebilirim. bendeniz bunları uyguladım. tek de kalplerinin sesini dinlemeliler, kulağa en iyi ses oradan geliyor. Kalbimin sesini dinlemediğim de hep hatali yaptım. Benim amaciyla tek hakikat kalbimin bana seslendiği ve bıraktığı izler. Buralara kalbimin sesini dinleyerek geldim.”

“SABAH UYANIP PLANLARIMI YAPIYORUM”

As Bayrakları şarkısından aldıkları tepkilerin çok iyi olduğuna dikkat çeken Sağın, “Benim emelim yazın ortasında As Bayrakları’nı çıkarmaktı ama üst üstüne iki proje gelince onu belli tek süre yaz sonuna atmak zorunda kaldım. Şimdi de mücadeleler başladı, tam döneminde hesaplanmış benzeri eşit geldi. bendeniz hiçbir şeyi hesaplayamıyorum, hiç zamanlamam yok. Yalnızca kalbimin sesini dinleyip, erken uyanıp, planlarımı yapıyorum. Ama eşit geldi, çok iyi ve enerjik iletiler bulunan çalışma oldu” dedi.

YENİ KLİPLER GELİYOR

Bu ova dolu dolu ve etkin devinim eden geçirdiğini belirten Simge, iki şarkı amaciyla klip hazırlığında olduklarını söyledi. Projelerin ayni ritimde devam ettiği müjdesini veren Simge Sağın, “Biz de projeler bitmiyor. Albüm arasına iki şarkı aldık bu yaz. Albümden iki şarkıya dahada klip çekip tertemiz projelerle yolumuza ayni ritimde devam edeceğiz. Onlar da İster İnan İster İnanma ve Pes Etme olacak. Devamında da tertemiz şarkılarla, tertemiz üretimlerle yolumuza ayni ritimde devam edeceğiz. Bu yaz zamanımın çoğu yollarda geçti ama çok randımanlı tek yazdı. Şimdi kış da öyle geçiyor benzeri gözüküyor. bendeniz tekrar şarkı ve konserler yapmaya ayni ritimde devam edeceğim. İnşallah kışımız da yaz benzeri geçer” diye konuştu.

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir