Sen Anlat Karadeniz’in Yapımcısı Osman Sınav, İrem Helvacıoğlu’nun Diziden Ayrılmayacağını Açıkladı

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘O Ses Türkiye’nin çekimlerine yapımcıdan izinsiz katılan İrem Helvacıoğlu’nun ATV’nin popüler dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’den ayrılacağı argüman edildi. mevzu ile alakalı İzah yapan Osman Sınav, “Bir kişinin hatası sebebinden başka çalışanların ekmeğiyle oynayamam” dedi.

O SES TÜRKİYE’DEKİ GÖRÜNTÜLERİ YAYINDAN KALDIRILDI

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’ de çatlamalar başladı. Dizinin başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu’nun destur almadan O Ses ülkemiz Yılbaşı Özel programının çekimlerine katılarak şarkı söyledi. ama görüntülere dizinin yapımcısı Osman Sınav’dan veto geldiği amaciyla yayından kaldırıldı.

Osman Sınav, İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe

“BİR YANLIŞ HAREKETTEN HERKESİN EKMEĞİYLE OYNAYAMAM”

Bu olaydan ardindan yapım şirketiyle mesele yaşayan İrem Helvacıoğlu’nun diziden ayrılacağı argüman edildi. Basında çıkan haberler ile alakalı İzah yapan yöneten ve yapımcı Osman Sınav, “Diziden surat insan ekmek yiyor. Bu işe hatri sayilir büyüklükte çaba veriyor. tek yanlış devinim sebebinden herkesin ekmeğiyle oynayamam.” dedi.

NE OLMUŞTU?

ATV’de çarşamba akşamları ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz dizisinde nefes karakterini oynayan İrem Helvacıoğlu, TV8’deki O Ses ülkemiz yılbaşı hususi programına katılmıştı. Herkesin heyecanla beklediği o sahneler ise ne yazık ki ekrana gelmedi. İrem Helvacıoğlu, Instagram sayfasından yaptığı açıklamada, çok isteyerek katıldığı ve hatri sayilir büyüklükte tek keyif içinde sahneye çıktığını, ama yapımcının nefes karakterine zarar verebileceği söylemi üstüne muvafakat sağlanamadığını, bu sebeple de kendisinin şarkı söylediği o bölümün programdan kaldırılmasını istemek zorunda olduğunu belirten tek ova kaleme almıştı.

İrem Helvacıoğlu’nun bu açıklamasıyla işaret ettiği yapımcı, aynı zamanda dizinin de yönetmeni var olan Osman Sınav’dı. imtihan ile aralarında tek gerginlik yaşandığı anlaşılan İrem Helvacıoğlu ve imtihan arasında, bu gerginlikten ardindan ne yaşandığı heyecan konusu olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir