Size En Yakın Pet Shoplardan Sipariş Vermek Artık Çok KolayTeknoloji çağında yaşadığımız günümüzde internet herkesin evinde, işinde ve cebinde olduğuna göre alışverişlerimizde de bu kolaylıktan faydalanmak en büyük ihtiyaçlarımızın başında geliyor.

Size en yakın petshopları ve bu mağazalara ait tüm ürünleri görerek bulunduğunuz konuma servis veren petshoplardan istediğiniz ürünü sipariş edebileceğiniz Pettenal; hayvan sevenler ve onlarla birlikte yaşanlar için ihtiyaçları olan neredeyse her şeyi ayaklarına kadar getiriyor.

Pettenal nasıl çalışır? Platformu nasıl kullanabilirim?

Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını Pettenal.com sitesinden sipariş vermek için öncelikle İl, ilçe, ve mahallenizi harita üzerinden yada listeden adres adımlarını kullanarak seçip size en yakın Petshop yada veterinerleri listeleyiniz.

En yakın Petshop yada veterinerleri seçtikten sonra listelenen ürünler arasından sepetinize en az bir ürün eklemelisiniz ve sepetinizdeki ürünlerin toplam fiyatı, satıcının semtinize gönderim için belirlemiş olduğu Minimum Paket Tutarı seviyesiyle aynı ya da daha fazla olmalıdır

Bu iki koşulu sağladığınız takdirde, sepetinizin altında görebileceğiniz Sepeti Onayla bağlantısına tıklayarak sepetinizi onaylayıp, sonraki adımda da gönderim yapılmasını istediğiniz adresi ve ödeme şeklinizi seçiniz, artık son adım olan ‘’Sipariş Ver’’ butonuna tıklayarak siparişinizi verebilirsiniz.

Unutmayın; siparişinizi vermeden önce opsiyonel olarak gönderim zamanını değiştirebilir ya da Sipariş Notu Ekle bölümünden satıcıya özel istekleriniz için not bırakabilirsiniz.Siparişinizde bir hata olduğunu düşünüyorsanız sipariş özeti sayfamızdan sipariş veremden önce ilgili değişiklikleri ve güncellemeleri yapabilirsiniz.

Pettenal.com sitesinden sipariş verirsem nasıl ödeme yapabilirim?

Siparişinizin ödemesi siparişinizi teslim alırken kapıda Nakit, Kapıda Kredi Kartı gibi yöntemlerle yapabilirsiniz. Ancak istediğiniz şekilde ödemenizi yapabilmek için siparişinizi Sipariş Ver butonuna tıklayarak tamamlamadan önce, Ödeme Şekli Seçimi alanından seçmelisiniz, siparişinizde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Canlı Yardım bağlantısı üzerinden müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir