Son dakika: Muharrem İnce, Rahmi Turan ve Talat Atilla hakkında suç duyurusunda bulundu

CHP’li Muharrem İnce, ile alakalı “Beştepe’de Erdoğan’la görüştü” yazısını yazan Sözcü yazarı Rahmi Turan ve Turan’ın haber kaynağı var olan Talat Atilla‘ya tazminat davaları açtı. İnce, avukatları aracılığıyla açtığı davada Rahmi Turan ile alakalı 5 kuruş, Talat Atilla ile alakalı ise üç kuruşluk tazminat davası açtı.

“İNCE-ERDOĞAN BEŞTEPE’DE GÖRÜŞTÜ” İDDİASI

Sözcü yazarı Rahmi Turan’ın kaleme aldığı “Beştepe’de Erdoğan’la görüşen CHP’li” başlıklı ova Türkiye’nin gündemine oturdu. Bu yazıda bahsi geçen CHP’linin kim olduğu tartışılırken, o isminin Muharrem İnce olduğu açıklandı. derhal peşinden da Rahmi Turan, kaynağının meslektaşı var olan Talat Atilla olduğunu duyurdu. mevzu hakkinda İzah yapan Muharrem İnce de yargı yoluna başvuracağını duyurdu.

HER İKİ taraf DA YALANLADI

Bu iddiayı hemide Erdoğan kanadı ayni vakitte da Muharrem İnce yalanladı. Erdoğan, “Böyle tek müzakere külliyen gerçekleşmemiştir” derken Muharrem İnce de “Kanıtlasınlar kendimi Taksim’de yakarım” dedi.

İNCE’DEN TAZMİNAT DAVASI

Bu gelişmelerinden derhal peşinden harekete geçen Muharrem İnce, iki medya mensubu ile alakalı sembolik tazminat davaları açtı. İnce’nin avukatı aracılığıyla açtığı davada Rahmi Turan’dan 5 kuruş, Talat Atilla’dan ise üç kuruş istek edilecek.

Haber Videosu: nihayet dakika: Muharrem İnce, Rahmi Turan ve Talat Atilla ile alakalı hatali ilaninda bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir