Vali, “Beni Cuma Namazına Götür” Diyen Öğrenciye Sürpriz Yaptı

silahlı güç Valisi Seddar Yavuz, yasamsal medya üzerinden kendisine ulaşan ve birlikte cuma namazına gitmeyi öneren ilkögrenim 3’üncü derslik öğrencisi Tolgacan Zorlu’ya sürpriz yaptı. Okula giden Vali Yavuz, mevki aracına aldığı çocukla cuma namazına, derhal peşinden da yemeğe gitti.

VALİ, İLKOKUL ÖĞRENCİSİ İLE NAMAZA GİTTİ

Haki Yener İlkokulu 3’üncü derslik öğrencisi Tolgacan Zorlu, yasamsal medya üzerinden eriştiği silahlı güç Valisi Seddar Yavuz’a, ‘Bir cuma bugünü beni de cuma namazına götürür müsünüz lütfen’ isteğinde bulundu. Okula giden Vali Yavuz, mevki aracına aldığı çocukla cuma namazı amaciyla ulu Cami’ye gitti. Vali Yavuz, cuma namazı sonrası ise çocukla birlikte aş yedi.

“BİZİM İŞİMİZ GÖNÜLLER ALMAK”

İlk kez bunun benzeri tek taleple karşılaştığını ve kendisi içinde sürpriz olduğunu belirten Vali Seddar Yavuz, “Tolgacan’ı okulundan alarak birlikte cuma namazı kılma istegini adina getirdik. Bizim işimiz gönüller almak, gönüller yapmak, insanlarımıza kıymetli olduğunu hissettirmektir. yasamsal medyadan bizlere ulaşan vatandaşlarımıza elimizden geldiğince cevaplamaya istek ve taleplerini adina getirmeye çalışıyoruz. bu erken Tolgacan’ın yüzündeki tebessümün nedeni olabildiysek ne mutluluk dolu bize” dedi.

Tolgacan Yorucu ise, “Beni kırmayarak talebimi adina getiren ve beni çok mutluluk dolu eden vali amcaya teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir