Yurtiçi Kargo Sorgulaması Nasıl Yapılmalı

Söz Verdiğimiz Gibi sloganı ile 1982 yılında hizmet hayatına başlayan Yurtiçi Kargo, ülkemizin ilk kargo markası olması ile meşhurdur. Arıkanlı Holding çatısı altında Dr. İbrahim Arıkan liderliğinde kurulan markanın internet sitesinden Yurtiçi kargo sorgulaması hem hızlı hem de çok pratik bir şekilde yapılmaktadır. Ülkemizin 81 ilinde ve KKTC’de hizmet veren markanın müşterileri Yurtiçi Kargo takip telefon ile de yapabilmektedir.

Çözüm ortağı olan Geopost markası ile dünyada 220 noktaya ulaşım sağlayan Yurtiçi Kargo uluslararası bir taşımacılık yapmaktadır. Yurt içi gönderilerini Yurtiçi Kargo Sorgulama ile takip etmek isteyenler kargonun gönderi takip sayfasını kullanmalıdır. Sayfada;

    • Fatura no
    • Gönderi numarası
    • Çağrı numarası
  • Ambar Tesellüm numarası kullanılarak yurt için kargoların online takibi yapılabilir.

Yurtiçi Kargom Nerede?

Sadece yurt içinde değil yurt dışında da kargo hizmeti veren Yurtiçi Kargo, müşterilerine kargosu ile ilgili bütün ayrıntılı bilgileri vermektedir. Yurtiçi kargo sorgulama yapmak isteyenler markanın kendi sitesinde yer alan Online Gönderi Sorgulama sistemini kullanmalıdır. Sistem sayesinde tüm kargoların online olarak nerde olduğu, hangi şubede olduğu ve ne zaman ulaşacağı görülebilir.

Müşteri hizmetleri aranarak da kargo hakkında takip yapılabilir. Fakat Yurtiçi Kargo takip numarası olduğunda müşteri hizmetlerini arama zahmetine girmeden anında online olarak görme şansı elde edilir. Yurt dışına gönderilen kargoların takibi için gönderi numarası veya Konşimento numarasının olması lazımdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir